Напредак – Нови Пазар – Нереди

16. априла 2014. in Sport, Фудбал

Напредак Крушевац

Туча навијача Новог Пазара са полицијом у суботу увече током меча Напретка у Крушевцу – 12.04.2014

Напредак је добио утакмицу након преокрета са 2:1, два прекида захваљујући навијачима гостујуће екипе. Крајем првог полувремена навијачи Новог Пазара ломили су столице на стадиону Напретка након изједначујућег гола Напретка, да би у другом делу утакмице наставили са нередима и хулиганским понашањем. Нереди су уследили након поништеног гола Пазараца у 69. минуту, док је врхунац био када је Божовић затресао мрежу Пазараца и донео победу Напретку са 2:1.
Забележена туча камером код јужне трибине Напретковог стадиона.
Бруталност сукоба две стране нажалост приказује праву слику понашања навијача. Сукоб је спречен од стране П.У Крушевац и редара на трибинама Напретковог стадиона да пређе у нешто озбиљније тако да нема теже повређених.

Како је то изгледало можете видети и сами.

Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on Facebook Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on Google+ Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on MySpace Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on Twitter Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on WordPress Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on Email Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on Gmail Share 'Напредак – Нови Пазар – Нереди' on Yahoo! Mail